Po spotkaniu z fotografią podróżniczą

Dziś – 20 lutego – odbyło się pierwsze ‚spotkanie z fotografią’, którego organizatorem była Podlaska Akademia Fotografii. Gościem specjalnym był Marek Waśkiel – fotograf, podróżnik i dziennikarz. Ponad 50 osób zainteresowanych fotografią wysłuchało opowieści o fotografowaniu w podróży. Uczestnicy dowiedzieli się, że podróżowanie i fotografowanie nie koniecznie muszą iść ze sobą w parze. Marek Waśkiel przekonywał, że po dobre zdjęcia wcale nie trzeba wyjeżdżać na drugi koniec świata, że dobre kadry można znaleźć na swoim osiedlu, a kto ich nie dostrzega w swojej okolicy, nie zrobi też tego w Peru czy Nowej Zelandii.

Podczas spotkania uczestnicy obejrzeli 2 fotokasty prezentujące zdjęcia z Podlasia i z Syrii, a na koniec Ci bardziej dociekliwi mogli usłyszeć odpowiedzi na swoje pytania.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Po spotkaniu z fotografią podróżniczą

  1. Justyna Majkowska pisze:

    Bardzo ciekawe i inspirujące spotkanie. Człowiek pełen pasji, wiedzy i zaangażowania, w to co robi, potrafi zachęcić do rozwijania własnych umiejętności. Mam nadzieję, że wydarzeń tego typu będzie coraz więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *