Po Warsztatach Fotografii Dziecięcej

4 lutego odbyły się Warsztaty Fotografii Dziecięcej. Zajęcia były prowadzone przez Ewelinę Simakowicz, fotografkę specjalizująca się właśnie w fotografowaniu dzieci. Uczestnicy oprócz niezbędnych wiadomości teoretycznych otrzymali olbrzymią dawkę wiedzy praktycznej. Przez kilka godzin fotografowali 5-tkę dzieci i na koniec ich zdjęcia zostały skomentowane i ocenione przez prowadzącą. Oto kilka zdjęć zza kulis.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Po Warsztatach Fotografii Dziecięcej

1. Gośka pisze:

To był bardzo ciekawy warsztat. Dużo praktycznych umiejętności i ciekawych prostych pomysłów do zdjęć dzieci. Dziękuję za wszystko. Zachęcam do udziału innych. To naprawdę cenne doświadczenie zwłaszcza dla takiego początkującego fotografa jak ja.